Харківський Народний Архів
Russian Ukrainian
Головна ▼ 

Науково-виробничий сервiсний центр "Харкiвський народний архiв"

Наша компанія з 2001 року надає широкий спектр архівних послуг. Ми знаємо, що основними критеріями вибору постачальника послуг є: якість, вартість і супутній сервіс, тому Харківський Народний Архів практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта з максимальним урахуванням його побажань.

Світ не стоїть на місці - він змінюється, змінюємося і ми. Харківський Народний Архів постійно відстежує останні тенденції розвитку ринку архівних послуг, адаптує їх для реалій Харківського регіону і пропонує їх нашим клієнтам.

Ми постійно поліпшуємо якість архівних послуг. Для цього є все необхідне: висококваліфіковані співробітники, які люблять свою справу співробітники, та матеріально-технічна база.

Скориставшись нашими послугами Ви позбудетеся від будь-яких турбот, пов'язаних з архівною обробкою і забезпеченням збереження документів. Ми постійно практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта незалежно від обсягу наданих архівних послуг.

Сьогодні Харківський Народний Архів - одна з найбільших і лідируючих компаній в галузі надання архівних послуг. Нам довіряють клієнти, нас поважають і на нас рівняються.

Сподіваємося, що і Ви зможете оцінити високу якість надаваємих нами архівних послуг.Вгору Головна    Послуги    Довідки    Тарифи    Інше    Контакти

© Харківський Народний Aрхів (Україна, м.Харков), тел. (057) 731-46-85, 093-342-89-34 (WhatsApp),
E-Mail: