Харківський Народний Архів
Russian Ukrainian
Головна ► Довідки ▼ 

Послуги для населення

Для населення ми пропонуємо наступні послуги:

    1.Підтвердження розміру заробітної плати
    2.Підтвердження стажу роботи
    3.Підтвердження пільгового стажу
    4.Копії архівних документів
    5.Розрахунок максимальної суми коефіцієнтів (по 01.07.2000р.)
    6.Пошук документів ліквідованих підприємств (Укриана, СНД)
    7.Замовлення довідок в архівах (підприємствах) України, СНД

1. Підтвердження розміру заробітної плати


Архівні довідки, що підтверджують розмір заробітної плати, складаються на фірмовому бланку ТОВ "НВСЦ" Харківський народний архів ", включають дані про заробітну плату за будь-які 60 (шістдесят) місяців поспіль, зазначених замовником, готуються виключно на підставі документів, що знаходяться на зберіганні в Харківському Народному архіві.

Для підготовки необхідна копія трудової книжки (перша сторінка та сторінки періоду роботи на підприємстві, який необхідно підтвердити, включаючи записи зарахування на роботу і звільнення).

2. Підтвердження стажу роботи


Архівні довідки, що підтверджують стаж роботи, складаються на фірмовому бланку ТОВ "НВСЦ" Харківський народний архів ", включають дані про роботу на зазначеному підприємстві, зазначених замовником, готуються виключно на підставі документів, що знаходяться на зберіганні в Харківському Народному Архіві.

Для підготовки необхідна копія трудової книжки (перша сторінка та сторінки періоду роботи на підприємстві, який необхідно підтвердити, включаючи записи зарахування на роботу і звільнення).

3. Підтвердження пільгового стажу


Архівні довідки по тематичних запитах для підтвердження пільгового стажу складаються на фірмовому бланку ТОВ "НВСЦ" Харківський народний архів ", включають наступні дані: про переведення працівника на іншу роботу, про надання відпустки без збереження заробітної плати, про надання відпустки на навчанню, про простої підприємства . Довідки готуються виключно на підставі документів, що знаходяться на зберіганні в Харківському Народному Архіві. Також надаються копії документів про атестацію робочих місць, якщо такі були передані на зберігання.

Для підготовки необхідна копія трудової книжки (перша сторінка та сторінки періоду роботи на підприємстві, який необхідно підтвердити, включаючи записи зарахування на роботу і звільнення).

4. Копії архівних документів


Копії надаються виключно з документів, що знаходяться на зберіганні у ТОВ "НВСЦ "Харківський народний архів".

5. Розрахунок максимальної суми коефіцієнтів (по 01.07.2000р.)


Ви не знаєте які 5 років Вашої заробітної плати вибрати для пенсійного фонду? Ми зможемо розрахувати максимальну суму коефіцієнтів заробітної плати (доходу) за будь-які 60 місяців страхового стажу підряд за 01.07.2000 року. Розрахунок оформляється на фірмовому бланку Харківського Народного Архіву на підставі даних про заробітну плату (дохід) замовника і містить інформацію про те, який 5 літній період (60 місяців поспіль) має максимальну суму коефіцієнтів.

Розрахунок максимальної суми коефіцієнтів заробітної плати (доходу) за будь-які 60 місяців страхового стажу підряд за 01.07.2000 року носить виключно інформаційний характер.

6. Пошук документів ліквідованих підприємств (Укриана, СНД)


Досить часто доводиться стикатися з ситуацією, коли громадянин безтурботно працював на підприємстві, а потім вирішив перейти на роботу в інше підприємство. В наслідок чого, зв'язки зі старим підприємством була втрачені. Минає час, громадянину необхідна певна довідка з попереднього місця роботи. Здавалося б нічого складного. Однак, не все так просто. Багато хто просто не знаходять підприємства на колишньому місці. А якщо працював за кордоном в умовах крайньої півночі? Це що-ж, туди їхати треба?

Харківський Народний Архів знайде Вам неодходімо підприємство і повідомить Вам його контактні дані.

7. Замовлення довідок в архівах (підприємствах) України, СНД


У випадку, якщо Вам необхідні довідки про заробітну плату або інші довідки за час Вашої роботи на підприємстві, яке перебуває за межами України та Ви немаєте часу або бажання займатися цим самостійно. Доручіть це Харківському Народному Архіву, який має великий досвід отримання довідок як з підприємств, архівів України, так і з підприємств, архівів країн СНД.Вгору Головна    Послуги    Довідки    Тарифи    Інше    Контакти

© Харківський Народний Aрхів (Україна, м.Харков), тел. (057) 731-46-85, 731-11-44, E-Mail: