Харківський Народний Архів
Russian Ukrainian English
Головна ► Послуги ► Нотаріусу ▼ 

Послуги для нотаріуса

Для нотаріусів ми пропонуємо наступні послуги:

      1.Складання номенклатури справ нотаріуса
      2.Формування нарядів
      3.Оправлення нарядів
      4.Складання опису справ постійного зберігання
      5.Складання опису справ довгострокового зберігання
      6.Складання внутрішнього опису справи
      7.Складання паспорта архіву
      8.Погодження документів
      9.Знищення документів
    10.Нотаріальні реєстри, книги, журнали

1. Складання номенклатури справ нотаріуса


Наявність номенклатури справ нотаріуса передбачено Правилами ведення нотаріального діловодства. Також, в Правилах міститься і типова номенклатура справ державної нотаріальної контори та приватного нотаріуса на підставі якої складається номенклатура справ приватного нотаріуса.

Протягом 2009 - 2011рік Правила або змінювалися повністю, або були змінені певні пункти, що призвело до зайвої напруженості процесу складання номенклатури. У цьому зв'язку, хотілося б відзначити високий рівень консультацій і компетентність працівників нотаріального архіву.

Пропонуючи свої послуги ми виходимо з того що, час, витрачений на складання номенклатури справ приватного нотаріуса, Ви могли б використовувати для вирішення більш пріоритетних завдань і реалізацію перспективних ідей.

2. Формування нарядів


Вимоги до формування справ (нарядів) та особливості формування спадкових справ викладені в Правилах ведення нотаріального діловодства.

Процес формування нарядів - досить одноманітна, рутинна процедура, яка вимагає багато часу і уваги. Особливо, якщо необхідно сформувати наряди за кілька років в стислі терміни.

Послуга включає: складання внутрішнього опису, формування наряду, додавання аркуша засвідчувального напису, оправлення наряду. Ми виконуємо роботи у відповідності з Правилами в офісі нотаріуса під його контролем і загальним керівництвом.

3. Оправлення нарядів


Вимоги до оправлення справ (нарядів) викладені в Правилах ведення нотаріального діловодства.

Процес оправлення нарядів - досить одноманітна, рутинна процедура, яка вимагає певних навичок та інструменту.

Ми виконуємо оправлення справ відповідно до Правил в офісі нотаріуса під його контролем і загальним керівництвом. Документи довгострокового зберігання оправляємо в твердий картон (2 мм), торець справи оправляється коленкором, або іншим матеріалом.

4. Складання опису справ постійного зберігання


Вимоги до складання опису справ постійного зберігання викладені в Правилах ведення нотаріального діловодства.

Особливістю процесу складання опису справ постійного зберігання є необхідність складання передмови до опису. В той час, як опис справ постійного зберігання практично не змінюється з року в рік, то передмову до опису містить достатньо інформацію про діяльність приватного нотаріуса.

Пропонуючи свої послуги ми виходимо з того що, час, витрачений на складання опису справ постійного зберігання, Ви могли б використовувати для вирішення більш пріоритетних завдань і реалізацію перспективних ідей.

5. Складання опису справ довгострокового зберігання


Вимоги до складання опису справ довгострокового зберігання викладені в Правилах ведення нотаріального діловодства.

Протягом 2009 - 2011рік Правила або змінювалися повністю, або були змінені певні пункти, що призвело до зайвої напруженості процесу складання опису справ довгострокового зберігання. У цьому зв'язку, хотілося б відзначити високий рівень консультацій і компетентність працівників нотаріального архіву.

Пропонуючи свої послуги ми виходимо з того що, час, витрачений на складання опису справ довгострокового зберігання, Ви могли б використовувати для вирішення більш пріоритетних завдань і реалізацію перспективних ідей.

6. Складання внутрішнього опису справи


Вимоги до складання внутрішнього опису наряду викладені в Правилах ведення нотаріального діловодства.

Складання внутрішнього опису вбрання - досить одноманітна, рутинна процедура, яка вимагає багато часу і уваги.

Пропонуючи свої послуги ми виходимо з того що, час, витрачений на складання внутрішнього опису наряду, Ви могли б використовувати для вирішення більш пріоритетних завдань і реалізацію перспективних ідей.

7. Складання паспорта архіву


Пропонуючи свої послуги ми виходимо з того що, час, витрачений на складання паспорта архіву, Ви могли б використовувати для вирішення більш пріоритетних завдань і реалізацію перспективних ідей.

8. Погодження документів


Погодження документів має свої недоліки - це ЧЕРГИ.

Пропонуючи свої послуги ми виходимо з того що, час, витрачений на узгодження документів, Ви могли б використовувати для вирішення більш пріоритетних завдань і реалізацію перспективних ідей.

9. Знищення документів


Вимоги щодо складання Акту викладені в Правилах ведення нотаріального діловодства.

Дана послуга вкрай рідко застосовується в нотаріаті.

Послуга включає: складання та погодження Акту про вилучення документів не внесених до складу Національного архівного фонду. Ми виконуємо роботи у відповідності з Правилами в офісі нотаріуса під його контролем і загальним керівництвом.

10. Нотаріальні реєстри, книги, журнали

Харківський народний архів пропонує спеціалізовані нотаріальні реєстри, книги і журнали, з повним переліком яких ви зможете ознайомітись тут.Вгору Головна    Послуги    Генеалогія    Тарифи    Інше    Контакти

© Харківський Народний Aрхів (Україна, м.Харков), тел. (057) 731-46-85, 731-11-44, E-Mail: